Kontaktivorm

Oleme oma klientidele usaldusväärseks ja kindlaks partneriks, kuna suudame kaasa rääkida kogu kontseptsiooni väljatöötamise algusest alates.

Kontaktivorm

Postitused

EAS Juhtide mentorprogramm oli EDUKAS!

Meie tegevjuht Sander osales 2023.a esimeses pooles EAS poolt korraldatavad Juhtide Mentorprogrammis. Artiklist saab lugeda Sanderi muljeid programmist. 

2022. a lõpp ja 2023.a esimene poolaasta oli meie tegevjuhile Sanderile väga põnev ja väljakutseterohke.

Nimelt osales Sander EASi ja KredExi ühendasutus poolt korraldatud ülivingel seminaril nimega Juhtide Mentorprogramm. See oli uskumatult väärtuslik kogemus ja suur samm edasi meie ettevõtte arenguteekonnal.

Nii kommenteeris Sander programmis osalemist: “Kohtumiste ja töötubade käigus käsitlesime mitmeid põnevaid teemasid nii ettevõtte- kui ka isikliku arengu teemadel. Kõige olulisemaks ja edasiviivamaks olid müügi-, turunduse- ja meeskonnajuhtimisega seotud töötoad. Samuti ka seminarid, kus rääkisime klienditeeninduse olulisusest kõnetasid mind väga. Jäin väga rahule kõigega ning loodan, et ka meie kliendid saavad uut hingamist tunda! ”

Kõik tipnes seminariga, kus mentiid said teistele mentoritele ja mentiidele oma äriplaane kaitsta. Lõpus jagati ka auhindu ning…

… KA SANDER VÕITIS ÜHE KATEGOORIA: “Investorite lemmik”! 

“Kõige suurem väärtus JMP programmis on loodud kontaktid. Olen õnnelik, et sain kohtuda nii paljude inspireerivate ja andekate inimestega. Nii mõnegi kontaktiga on juba tutvus loodud ja koostööd jätkuvad ka tulevikus.” kommenteeris Sander.